8 Haziran 2021
Sunucu:Akvim TV
8 Haziran 2021
ARAÇ BELEDİYESPOR KADIN HENTBOL TAKIMI, 2 OYUNCUYU KADROSUNA KATTI.ARAÇ BELEDİYESPOR KADIN HENTBOL TAKIMI, 2 OYUNCUYU KADROSUNA KATTI.

2021-2022 Hentbol sezonunda Kadınlar Süper Lig’de yer alacak olan Araç Belediyespor Kadın Hentbol Takımı yeni sezon transfer çalışmaları kapsamında iki oyuncuyu kadrosuna kattı. Bu kapsamda Sol Kanat – Sol Oyun Kurucu Neşe ŞİMŞEK ve Sağ Kanat Oyuncusu Sümeyye ÇOLAK ile sözleşme imzalandı. İmza törenine Araç Belediye Başkanımız Sayın Satılmış SARIKAYA, Araç Belediyespor Kulübü Başkanı Sayın Tevfik Demir ÖZDEMİR, Hentbol Şube Sorumlusu Sayın Yavuz ALTINOĞLU, Baş antrenörümüz Sayın Fatih Muhammed İKBAL katıldı.
İmza töreninde konuşan Belediye Başkanımız Sayın Satılmış SARIKAYA, “Yeni sezonda Kadınlar Süper Lig’de ilçemizi temsil edecek olan Araç Belediyespor Kadın Hentbol Takımımızın başarılı olacağına inanıyor, yeni transferlerimizin her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Kulüp Başkanı Sayın Tevfik Demir ÖZDEMİR ise transferlerin hayırlı olmasını dileyerek, “2021-2022 Hentbol sezonunda Kadınlar Süper Ligi’nde başarılı olacağımıza inanıyor ve buna yürekten güveniyorum. Yeni sezon transfer çalışmaları kapsamında 2 oyuncuyu kadromuza kattık. Transfer çalışmalarımız devam ediyor” dedi.