25 Temmuz 2019
Sunucu:Akvim TV
25 Temmuz 2019
Kastamonu Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Hentbol takımı sporcuları.Kastamonu Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Hentbol takımı sporcuları,yöneticileri ve basın mensupları tanışma yemeğinde Kastamonu Belediyesi’nde bir araya geldi. Toplantıya Vali Yaşar Karadeniz, Adalet Komisyonu Başkanı Ak Parti Milletvekili Hakkı Köylü, Kastamonu Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, MHP Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın, İl Genel Sekreteri Tahir Zafer Karahasan ve Belediye Başkan Yardımcıları katıldı.
Üst üste iki kez Türkiye şampiyonluğu başarısı gösteren takımımız sezona yeni yönetim ve yeni sporcu kadrosuyla katılıyor. Tüm sporcuların isimleri okunarak sahneye davet edilen sporculara hediyeler verildi. Yapılan tanışma toplantısında ilk konuşmayı Kastamonu Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Gülnur Özdil yaptı. Özdil yönetimde bayanların olmasına vurgu yaptı.
Kastamonu Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu hentbol takımımız için maddi manevi anlamda hiçbir kesinti yapmadıklarını her türlü desteği verdiklerini söyledi.
MHP İL Başkanı Yüksel Aydın iş adamlarına seslenerek Kastamonuspor hepimizin ortak değeri iş adamlarına bir kez daha sesleniyorum destek verin memleketimizin takımına sahip çıkın dedi.
Adalet Komisyonu Başkanı Hakkı Köylü ise Kastamonuspor için sponsor konusunu bundan beş altı ay önce konuştuklarını ve hentbol takımımıza destek vereceklerini belirterek biz engelliyormuşuz gibi bir algının doğru olmadığını ifade ederek başka iş adamlarından Kastamonuspora destek vermelerini talep etti.
Vali Yaşar Karadeniz ise elde edilen bu başarılarla birlikte okullarda genç kızların hentbole olan ilgisinin arttığını dile getirdi.
Oyuncular Aslı İskit,Betül Yılmaz,Sıla Aydın,Fatmagül Sakızcan,Ceren Coşkun,Anca Rombescu,Yasemin Güler,Serpil İskenderoğlu,Yeliz Özel,Amra Pandzic,Olga Vaschuk,Andrea Seric,Yana Uskova Teknik Ekip Nurşen İnce,Orhan Şimşek,Hüseyin Aşçı, Baş Antrenör Okan Halay
2019-2020 sezonunda Kastamonu Belediyesi Gençlik Spor Kulubü Bayan Hentbol takımımıza başarılar diliyoruz.